RAM Server Adata 16GB DDR4 BUS 2400MHz ECC (AD4E2400316G17-BHYA)
5,850,000
| CPU | ntel Core i7-7920HQ (Quad Core 3.10GHz, 4.10GHz Turbo, 8MB 45W, w/Intel HD Graphics 630) |
| Memory | 16GB 2400MHz DDR4 |
| Hard Disk | 500GB 2.5" 7mm SATA (7200 RPM) Hard Drive |
| VGA | NVIDIA Quadro M1200 w/4GB GDDR5 |
| Display | 15.6" UltraSharp™ FHD IPS(1920x1080)AG LED-backlit w/Prem Pan Grnt(72% color gamut) w/Mic, Non-touch |
| Other | Webcam, Card Reader, USB 3.0, HDMI, Backlight Keyboard ,Thunderbolt™ 3, USB 3.1 Gen 2 |
| Wireless | Dell Wireless™ 1820 802.11AC Dual-Band Wireless + BT 4.1 Card (2x2) |
| Battery | 6-cell (72 Whr) Lithium Ion Polymer Battery with ExpressCharge™ |
| Weight | 2,7kg |
| SoftWare | Windows 10 Pro 64bit English, French, Spanish |
| Màu sắc | 27 Thang 9 hàng về |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: ntel Core i7-7920HQ (Quad Core 3.10GHz, 4.10GHz Turbo, 8MB 45W, w/Intel HD Graphics 630)
Memory: 16GB 2400MHz DDR4
HDD: 500GB 2.5" 7mm SATA (7200 RPM) Hard Drive
VGA: NVIDIA Quadro M1200 w/4GB GDDR5
Display: 15.6" UltraSharp™ FHD IPS(1920x1080)AG LED-backlit w/Prem Pan Grnt(72% color gamut) w/Mic, Non-touch
Weight: 2,7kg
CPU: 11th Generation Intel® Tiger Lake Core™ i5 _ 11300H Processor (3.10 GHz, 8M Cache, Up to 4.40 GHz)
Memory: 8GB DDR4 3200MHz (2x SO-DIMM slot)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6 / Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 15.6 inch FHD (1920*1080) IPS, Non-Glare, 144Hz, Nanoedge
Weight: 2.4 Kg