PC Dell Precision 3640 Tower CTO BASE (42PT3640D04) | Intel Xeon W-1250P | 16GB | 1TB | Nvidia Quadro P620 2GB | 0521A
Kèm bộ chuột + Phím Dell chính hãng
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng

Back
8. Cable cover screw hole | 9. DP++ 1.4/HDCP 2.3 port | 10. RJ-45 port 10/100/1000 Mbps | 11. 2 USB 2.0 ports with Smart Power On | 12. 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A ports | 13. Line-out audio port | 14. Power connector
Side (left)
15. SD 3.0 card reader | 16. USB 3.2 Gen 1 Type-C™ | 17. Headset/Universal audio port | 18. USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare
Side (right)
19. Hard drive activity light
| CPU | Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz) |
| Memory | 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory |
| Hard Disk | 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2 |
| VGA | Integrated Intel UHD Graphics |
| Display | 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera |
| Other | Port: RJ45, USB, Display Port |
| Wireless | Qualcomm QCA61x4a 802.11ac dual band 2x2 + Bluetooth 5 |
| SoftWare | Windows 11 Home SL 64bit |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Black |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: Intel Xeon Silver 4112 2.6GHz,(3.0GHz Turbo, 4C, 9.6GT/s 2UPI, 8.25MB Cache)
Memory: 32GB (2x16GB) DDR4 2933MHz RDIMM ECC Memory
HDD: HDD 3.5" 1TB 7200rpm SATA - Raid: SW RAID 0,1,5,10
VGA: Nvidia Quadro RTX 5000 16GB GDDR6, 4DP
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 225H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB
Memory: 16GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 (x 1Slot M.2 2280 PCIe)
VGA: Integrated Intel® Arc™ 130T GPU Functions as Intel Graphics | Integrated Intel® AI Boost Up to 13 TOPS
Display: 14 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC 60Hz
Weight: 1,34 Kg
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera
CPU: Intel CoreTM i3-10105T(4 Cores/6MB/8T/3.0GHz upto 3.9Ghz)
Memory: 4GB (1x4GB) DDR4 non ECC memory
HDD: 256GB SSD PCIe NVMe Class 35 M2
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5" FHD 1920x1080 IPS No Touch Anti-Glare, Camera