TP-Link EAP110-Outdoor | Bộ định tuyến không dây chuẩn N 300Mbps 718F
1,150,000
| Interface | Fast Ethernet (RJ-45) Port *1(Support Passive PoE) |
|---|---|
| Button | Reset |
| Power Supply | 24VDC / 0.6A Passive PoE Supply |
| Power Consumption | 3.12 W |
| Dimensions ( W x D x H ) | 8.5 × 1.8 × 1.1 in. (216 × 46 × 27 mm) |
| Antenna Type | 2*3dBi External Omni waterproof |
| Weatherproof Enclosure | IP65 |
| Mounting | Pole / Wall Mounting (Kits included) |
| Watch Dog | Yes |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Interface | Fast Ethernet (RJ-45) Port *1(Support Passive PoE) |
|---|---|
| Button | Reset |
| Power Supply | 24VDC / 0.6A Passive PoE Supply |
| Power Consumption | 3.12 W |
| Dimensions ( W x D x H ) | 8.5 × 1.8 × 1.1 in. (216 × 46 × 27 mm) |
| Antenna Type | 2*3dBi External Omni waterproof |
| Weatherproof Enclosure | IP65 |
| Mounting | Pole / Wall Mounting (Kits included) |
| Watch Dog | Yes |
CPU: Intel Core i5-13420H, 2.1GHz up to 4.6GHz, 12MB
Memory: 8GB DDR5 SO-DIMM
HDD: 512GB SSD M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 14 inch FHD (1920 x 1080) 16:9 300nits Anti-glare display NTSC: 45%, 60Hz
Weight: 1,40 Kg