Toshiba S300 4TB Surveillance HDD (HDWT140UZSVA) Low Spin _618MC
3,150,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 4 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 4 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
CPU: 12th Gen Intel Core i3 1215U 3.30 GHz (upto 4.40 GHz, 10 MB Intel Smart Cache)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 x Slot RAM Support)
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 21.5-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS Panel, Anti-Glare Display, LED Backlight, 250 nits, sRGB: 100%, Screen-to-Size Ratio 86%
Weight: 4.87 kg