Ugreen HDMI to HDMI Converter with SPDIF and 3.5mm audio black (40281) GK
Kèm bộ chuột phím có dây Dell Chính hãng
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz |
| Memory | 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB) |
| Hard Disk | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| VGA | Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP |
| Driver | DVD±R/RW SupperMulti |
| Other | 1x Universal audio jack port; 2x USB 2.0 Type-A port; 1x USB 3.2 Gen 2x1 Type-C port (10 Gbps); 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare (5 Gbps), 2x PS/2 port (Legacy for keyboard and mouse); 2x USB 2.0 Type-A port with Smart Power On; 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (10 Gbps); 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (5 Gbps); 1x Universal Audio Jack; 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps |
| SoftWare | Linux |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Black |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel® Smart Cache
Memory: 32GB UDIMM DDR5-5600 (1x32GB, 4 CUDIMM)
HDD: 512GB M.2 NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 14.4 Kg
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP
CPU: 12th Gen Intel Core i9-12900 processor (30MB Cache, 16 Core , 2.4GHz to 5.1GHz
Memory: 32GB DDR5 (4 Khe, max 128GB)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Nvidia Quadro T1000 4GB DDR5 - 4x mDP to DP