Mực In HP LaserJet CP1215/1515 Yellow Crtg (CB542A) 618EL
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Product | ESPRIMO G558 |
|---|---|
| Operating system | Fredos |
| Mainboard | D3654 (proprietary ) |
| Chipset | Intel® H310 |
| Processor | Intel® Core™ i5-9500T processor, 9 MB, 2.20 GHz, up to 3.7 GHz |
| RAM | 8GB, 2 Memory slot(s) DIMM (DDR4), BUS 2666 MHz |
| Hard disk drive | SSD SATA III, 128 GB, 2.5-inch |
| Interfaces | 1 x Front audio: headphone 3 (4 optional) x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) total 3 x USB 2.0 total 1x USB 2.0; 1x USB 3.0 x USB front 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, optional 1x USB 3.0 Type-C x USB rear 1 x Ethernet (RJ-45) 1 x Kensington Lock support 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Audio type | Realtek ALC671 |
| Communication | 10/100/1,000 MBit/s Realtek RTL8111G 1 (optional with Bluetooth together) x Integrated WLAN |
| Weight | 0.8 kg 1.76 lbs |
| Dimensions (W x D x H) | 146.9 x 164.5 x 36 mm 5.78 x 6.48 x 1.42 inch |
| Power efficiency note | power supply efficiency at 115/230V: 88% average efficiency |
| Special features | Extremely space-saving design, EraseDisk functionality, Low Power Active Mode, Made in Germany, SmartCard reader (external), Space saving design, Ultra-compact housing |
| Warranty period | 1 year |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Product | ESPRIMO G558 |
|---|---|
| Operating system | Fredos |
| Mainboard | D3654 (proprietary ) |
| Chipset | Intel® H310 |
| Processor | Intel® Core™ i5-9500T processor, 9 MB, 2.20 GHz, up to 3.7 GHz |
| RAM | 8GB, 2 Memory slot(s) DIMM (DDR4), BUS 2666 MHz |
| Hard disk drive | SSD SATA III, 128 GB, 2.5-inch |
| Interfaces | 1 x Front audio: headphone 3 (4 optional) x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) total 3 x USB 2.0 total 1x USB 2.0; 1x USB 3.0 x USB front 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, optional 1x USB 3.0 Type-C x USB rear 1 x Ethernet (RJ-45) 1 x Kensington Lock support 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Audio type | Realtek ALC671 |
| Communication | 10/100/1,000 MBit/s Realtek RTL8111G 1 (optional with Bluetooth together) x Integrated WLAN |
| Weight | 0.8 kg 1.76 lbs |
| Dimensions (W x D x H) | 146.9 x 164.5 x 36 mm 5.78 x 6.48 x 1.42 inch |
| Power efficiency note | power supply efficiency at 115/230V: 88% average efficiency |
| Special features | Extremely space-saving design, EraseDisk functionality, Low Power Active Mode, Made in Germany, SmartCard reader (external), Space saving design, Ultra-compact housing |
| Warranty period | 1 year |
CPU: 14th Generation Intel® Core™ i9 _ 14900HX Processor (2.20 GHz, 36M Cache, Up to 5.80 GHz, 24 Cores 32 Threads)
Memory: 32GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 02, Max 96GB Ram)
HDD: 2TB SSD PCIE G4X4 (2x M.2 SSD slot NVMe PCIe Gen4)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 LapTop GPU 16GB GDDR6 Up to 2040MHz Boost Clock 175W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost - Max 240W CPU-GPU Power with MSI OverBoost Technology
Display: 16 inch 16:10 QHD+ (2560 x 1600) 240Hz 100% DCI-P3 IPS-Level Panel
Weight: 2,70 Kg
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i7 _ 13620H Processor (2.4 GHz, 24M Cache, Up to 4.90 GHz, 10 Cores 16 Threads)
Memory: 16GB LPDDR5 Bus 4800MHz Memory Onboard Dual Chanel
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) IPS 300 Nits Anti Glare
Weight: 1,60 Kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 9 285K Processor (24 cores) - Max Turbo Frequency: 5. 70 GHz - NPU: Intel® AI Boost
Memory: 128GB (4x32GB) DDR5 U-DIMM
HDD: AORUS Gen4 7300 SSD 2TB + AI TOP 100E SSD 320GB
VGA: NVIDIA GeForce RTX 5090 (32GB of GDDR7 SDRAM, Bus Width: 512-bit)
Weight: 22.984 kg