Ram PC Adata 8GB DDR4 Bus 2400MHz Unbuffered-DIMM (AD4U240038G17-R) 16817S
2,830,000
| Module Type | U-DIMM |
| Form Factor | standard 1.23" height |
| Memory Type | DDR4 |
| Standard | JEDEC |
| Interface | 288-pin |
| Density | 8GB |
| Speed | 2400MHz |
| Power supply | VDD and VDDQ = 1.2V±0.06V |
| DRAM activation power supply | VPP= 2.5V (+0.25V / -0.125V) |
| DRAM spec/VCC | DDR4 STD 1.2V |
| Operating temperature | 0°C to 85°C |
| Warranty | Lifetime |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Module Type | U-DIMM |
| Form Factor | standard 1.23" height |
| Memory Type | DDR4 |
| Standard | JEDEC |
| Interface | 288-pin |
| Density | 8GB |
| Speed | 2400MHz |
| Power supply | VDD and VDDQ = 1.2V±0.06V |
| DRAM activation power supply | VPP= 2.5V (+0.25V / -0.125V) |
| DRAM spec/VCC | DDR4 STD 1.2V |
| Operating temperature | 0°C to 85°C |
| Warranty | Lifetime |
CPU: Intel Core i7-7700HQ (Quad Core 2.80GHz, 3.80GHz Turbo, 6MB 45W, w/Intel HD Graphics 630)
Memory: 16GB 2400MHz DDR4
HDD: 500GB 2.5" 7mm SATA (7200 RPM) Hard Drive
VGA: NVIDIA Quadro M1200 w/4GB GDDR5
Display: 15.6" UltraSharp™ FHD IPS(1920x1080)AG LED-backlit w/Prem Pan Grnt(72% color gamut) w/Mic, Non-touch
Weight: 2.7KG