Mực In HP LaserJet P1505 Black Crtg Dual Pack (CB436AD) 618EL
| Form factor rack | 2U Rack |
| Chipset | Intel® |
| CPU | Intel® Xeon® Silver 4310 (12 core, 2.1 GHz, 18 MB, 120W) |
| Ram | 32GB RDIMM |
| Số khe ram | Shown fully populated in 32 slots (16 per processor) |
| Số khay ổ cứng | 8 SFF |
| Bộ điều khiển lưu trữ | Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller for HPE Gen10 Plus with HPE 96W Smart Storage Lithium-ion Battery with 145mm Cable |
| Card mạng và chuẩn kết nối | Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE |
| Nguồn PSU (max) | 800W PS |
| Bảo hành | HPE 4Y TC BAS DL380 GEN10 SVC_HS8A3E |
| CPU | Intel® Xeon® Silver 4310 (12C/24T 18M Cache, 2.10 GHz) |
| Memory | 32GB RDIMM |
| Hard Disk | HPE DL360 GEN10+ 8SFF SAS (8x2.5'') | RAID Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller |
| Other | Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE; HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 48 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i7 _ 13700H Processor (2.4 GHz, 24M Cache, Up to 5.0 GHz, 14 Cores 20 Threads)
Memory: 16GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 Slot, 8GB x 02, Dual Chanel)
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 LapTop GPU with 6GB GDDR6 Dedicated
Display: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) IPS Micro Edge Anti Glare Low Blue Light 250 Nits
Weight: 2,30 Kg
CPU: Intel® Xeon® Silver 4310 (12C/24T 18M Cache, 2.10 GHz)
Memory: 32GB RDIMM
HDD: HPE DL360 GEN10+ 8SFF SAS (8x2.5'') | RAID Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller
CPU: Intel® Xeon® Silver 4310 (12C/24T 18M Cache, 2.10 GHz)
Memory: 32GB RDIMM
HDD: HPE DL360 GEN10+ 8SFF SAS (8x2.5'') | RAID Broadcom MegaRAID MR416i-p x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller