Transcend 128GB JetDriveLite, MBA 13" L10-E15_TS128GJDL130 (70071076) 518F
2,100,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 1 TB |
| Speed | 5700 rpm |
| Cache | 64 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) Increased temperature range |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 1 TB |
| Speed | 5700 rpm |
| Cache | 64 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) Increased temperature range |
| Product type | Hard drive |
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz)
Memory: 16Gb (Onboard) LPDDR5x 6400
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Arc™ Graphics
Display: 13.3inch WUXGA (1920x1200) IPS, 300nits, Anti-glare
Weight: 1,17 Kg