Transcend 128GB JetDriveLite, MBA 13" L10-E15_TS128GJDL130 (70071076) 518F
2,100,000
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL130 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 128GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL130 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 128GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz)
Memory: 16Gb (Onboard) LPDDR5x 6400
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Arc™ Graphics
Display: 13.3inch WUXGA (1920x1200) IPS, 300nits, Anti-glare
Weight: 1,17 Kg