PSU Cooler Master V1200 Platinum _1200 Watt Fully Modular 80 PLUS Platinum Certified Power Supply
5,950,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Model | RSC00-AFBAG1-XX |
| Type | Intel Form Factor ATX 12V V2.31 |
| Dimension (W x L x H) | 150 x 190 x 86mm / 5.9 x 7.5 x 3.4 inch |
| Input Voltage | 100-240Vac (Full Range) |
| Input Current | 15 - 7.5A |
| Input Frequency Range | 60 - 50Hz |
| PFC | Active PFC (>0.9) |
| Power Good Signal | 100-500ms |
| Hold Up Time | >17ms |
| Efficiency | 93% Typically |
| MTBF | >100,000 Hours |
| Protection | OVP / UVP / OPP / OTP / OCP / SCP |
| Output Capacity | 1200W |
| Operation Temperature | 0~40°C |
| Regulatory | CE/TUV/TUV-SUDNRTL/FCC/EAC/CCC/BSMI/RCM/KC |
| Fan | Silent FDB 135mm |
| Certifications | 80 Plus Platinum |
| Connector | M/B 20+4 Pin Connector x 1 CPU 4+4 Pin x 2 PCI-e 6+2 Pin x 12 SATA x 12 4 Pin Peripheral x 9 4 Pin Floppy x 1 |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Model | RSC00-AFBAG1-XX |
| Type | Intel Form Factor ATX 12V V2.31 |
| Dimension (W x L x H) | 150 x 190 x 86mm / 5.9 x 7.5 x 3.4 inch |
| Input Voltage | 100-240Vac (Full Range) |
| Input Current | 15 - 7.5A |
| Input Frequency Range | 60 - 50Hz |
| PFC | Active PFC (>0.9) |
| Power Good Signal | 100-500ms |
| Hold Up Time | >17ms |
| Efficiency | 93% Typically |
| MTBF | >100,000 Hours |
| Protection | OVP / UVP / OPP / OTP / OCP / SCP |
| Output Capacity | 1200W |
| Operation Temperature | 0~40°C |
| Regulatory | CE/TUV/TUV-SUDNRTL/FCC/EAC/CCC/BSMI/RCM/KC |
| Fan | Silent FDB 135mm |
| Certifications | 80 Plus Platinum |
| Connector | M/B 20+4 Pin Connector x 1 CPU 4+4 Pin x 2 PCI-e 6+2 Pin x 12 SATA x 12 4 Pin Peripheral x 9 4 Pin Floppy x 1 |
CPU: 12th Generation Intel® Alder Lake Core™ i9 _ 12900H Processor (2.50 GHz, 24M Cache, Up to 5.00 GHz, 14 Cores, 20 Threads)
Memory: 32GB DDr5 Bus 4800Mhz (2 Slot, 16GB x 02, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB SSD M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance (Support x 1 Slot SSD M2 PCIe)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ A3000 Laptop GPU 12GB GDDR6 / Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 16 inch 4K (3840 x 2400) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 550nits peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, Glossy display, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care Display, Screen-to-body ratio: 85 %
Weight: 2,40 Kg