SSD Corrair 120GB M.2 2280 NVMe PCI Express SSD 3.0 x4 _ F120GBMP500 _1118KT
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
60 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốcSSD Unformatted Capacity
120 GB
SSD Smart Support
Yes
Weight
.055
SSD Interface
PCIe Gen 3.0 x2
SSD Max Sequential Read CDM
Up to 1,520MB/s
SSD Max Sequential Write CDM
Up to 460MB/s
Max Random Write QD32 IOMeter
80K IOPS
Max Random Read QD32 IOMeter
110K IOPS
Form Factor
M.2 2280
Warranty
5 Years
NAND Technology
3D TLC NAND
Storage Temperature
-40°C to +85°C
SSD Operating Temperature
0°C to +70°C
SSD Shock
1500 G
Storage Humidity
93% RH (40° C)
Operating Humidity
90% RH (40° C)
Vibration
20Hz~80Hz/1.52mm, 80Hz~2000Hz/20G
| Bảo hành | 60 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SSD Unformatted Capacity | 120 GB |
| SSD Smart Support | Yes |
| Weight | .055 |
| SSD Interface | PCIe Gen 3.0 x2 |
| SSD Max Sequential Read CDM | Up to 1,520MB/s |
| SSD Max Sequential Write CDM | Up to 460MB/s |
| Max Random Write QD32 IOMeter | 80K IOPS |
| Max Random Read QD32 IOMeter | 110K IOPS |
| Form Factor | M.2 2280 |
| NAND Technology | 3D TLC NAND |
| Storage Temperature | -40°C to +85°C |
| SSD Operating Temperature | 0°C to +70°C |
| SSD Shock | 1500 G |
| Storage Humidity |
93% RH (40° C)
|
| Operating Humidity | 90% RH (40° C) |
| Vibration | 20Hz~80Hz/1.52mm, 80Hz~2000Hz/20G |
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i5 _ 13500H Processor (2.6 GHz, 18M Cache, Up to 4.70 GHz, 12 Cores 16 Threads)
Memory: 16GB LPDDR5 Bus 5200MHz Integrated Dual Channel
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 14 inch WUXGA (1920 x 1200) OLED 400 Nits Glossy 100% DCI-P3 TÜV Low Blue Light DisplayHDR™ True Black 500
Weight: 1,40 Kg
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i7 _ 13800H Processor (2.5 GHz, 24M Cache, Up to 5.2 GHz, 14 Cores 20 Threads)
Memory: 32GB DDr5 Bus 5200Mhz (16GB x 2 Slot Bus 5200Mhz)
HDD: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: NVIDIA® RTX™ A500 with 4GB GDDR6
Display: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) 60Hz 400 Nits IR FHD Camera and Mic with WLAN + 4G WWA
Weight: 1,80 Kg