Toshiba V300 2TB Video Streaming HDD (HDWU120UZSVA) 618MC
1,650,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 2 TB |
| Speed | 5700 rpm |
| Cache | 64 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) Increased temperature range |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 2 TB |
| Speed | 5700 rpm |
| Cache | 64 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) Increased temperature range |
| Product type | Hard drive |
CPU: 12th Generation Intel® Alder Lake Core™ i5 _ 1235U Processor (1.30 GHz, 12MB Cache Up to 4.40 GHz, 10 Cores 12 Threads)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz Onboard (1 x Slot RAM Support)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 14 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC
Weight: 1,40 Kg