Transcend 64GB JetDriveLite, rMBP 13" 12-E15_TS64GJDL330 (70071075) 518F
1,200,000
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL330 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL330 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
CPU: Intel® Core™ i5-13450HX, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.4GHz, 20MB
Memory: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, 2 slots
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6GB GDDR6, Boost Clock 1732MHz, TGP 95W, 142 AI TOPS
Display: 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®
Weight: 2.4 Kg