Toshiba S300 4TB Surveillance HDD (HDWT140UZSVA) Low Spin _618MC
3,150,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 4 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 4 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
CPU: Intel Core i3-12100 (3.30GHz up to 4.3 GHz , 12 MB L3 cache, 4C/8T)
Memory: 8GB (1 x 8GB) DDR4-2933 MHz (x2 slot)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD (x1 HDD 3.5" sata)
VGA: Intel UHD Graphics 730
Weight: 4.2 kg
CPU: Intel® Core™ i7-13700 Processor 2.1GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores)
Memory: 2x8GB DDR4 U-DIMM (Nâng cấp tối đa 64GB)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 5 KG