Transcend 64GB JetDriveLite, rMBP 13" 12-E15_TS64GJDL330 (70071075) 518F
1,200,000
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL360 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL360 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
CPU: Snapdragon X X1-26-100, 8C, Max Turbo up to 3.0GHz, 30MB
Memory: 16GB LPDDR5x 8448Mhz (onboard)
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
VGA: Qualcomm Adreno GPU
Display: 14 inch WUXGA (1920x1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3
Weight: 1.48 kg