Ram Laptop Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR4 Bus 2400MHz (CMSX8GX4M2A2400C16) _919KT
1,150,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 6 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 256 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 6 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 256 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
CPU: 11th Generation Intel® Tiger Lake Core™ i7 _ 1185G7 Processor (3.00 GHz, 12M Cache, Up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB LPDDR4x Bus 4266MHz Memory Onboard
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 14 inch Full HD+ (1920 x 1200) Non Touch IR Cam Mic and SafeShutter ComfortView+ Proximity Sensor
Weight: 1,30 Kg