Toshiba S300 8TB Surveillance HDD (HDWT380UZSVA) 618MC
7,250,000
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 8 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 256 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Surveillance system |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 8.9 cm (3.5") |
| Capacity | 8 TB |
| Speed | 7200 rpm |
| Cache | 256 MB |
| Height | 26.1 mm |
| Special features | 24 x 7 continuous operation Video surveillance (NVR) |
| Product type | Hard drive |
Display: 21.5Inch, Full HD (1920x1080). 75Hz | VA
CPU: Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memory: 16GB DDr5 Bus 4800Mhz (8GB Onboard, 8GB x 1Slot)
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 15.3 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC 60Hz
Weight: 1,63 Kg